Dilaver Para Kasaları
Main Alt Slider - 1
Çelik Para Kasaları
Main Alt Slider - 2
1968'den bugüne
Main Alt Slider - 3
Para Kasası Üretiminde Öncü
Main Alt Slider - 4
Kaliteli ve Güvenilir

Firma

saglam-celik-para-kasasi

Çelik Kasanız
Göründüğü Kadar
SAĞLAM MI?

Başkalarının eline geçmesini istemediklerinizi çelik kasanızda saklıyorsunuz. Peki ya çelik kasanız açılması için zorlanırsa!
Sonucunun ne olabileceğini hiç düşündünüz mü? Siz düşünüp endişelenmeyin diye tüm detayları biz düşündük, ihtiyaçlarınıza göre sağlam ve güvenilir çelik para kasaları ürettik.

Çünkü “değerlerinizi saklamak bizim işimiz”

Dilaver Para Kasaları üretim, satış ve satış sonrası hizmet faaliyetlerini, “üst düzey güvenlik ve kalite” standartlarını ön planda tutarak gerçekleştirme ilkesinden hareketle, 1968 yılında İstanbul Göztepe’de kurulmuştur. “Önce tam koruma ve yüksek güvenlik” anlayışını benimseyerek tüm müşterilerinin mutluluğunu hedefleyen bir ürün yelpazesi sunma çabasıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Üretimini Gaziantep’te gerçekleştirdiği çelik para kasalarını, öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla müşterilerine sunan Dilaver Para Kasaları her zaman geçmişinden aldığı gücü ileriye taşıyan bir şirket olmuştur.

Değerlerinizi Koruma” bilinciyle sağlam para kasaları geliştirip üretmeyi temel hedef olarak konumlandırması, satış sonrası verdiği hizmet ile de müşterilerinin yaşamında daha iyiye doğru bir değişiklik yapabilmek arzusu, çelik kasa üretimi ve satışı alanında Dilaver Para Kasaları’nı kısa zamanda tanınan bir firma haline getirmiştir. Üretim standartları, rekabetçi fiyatları, ev ve işyeri için kullanıcıya özel çelik kasalar geliştirmesi, siparişe göre boyut ve renklerde çelik kasa üretimi yapması ve müşterilerine verdiği hizmet ile sektörünü her zaman daha ileriye taşımıştır.

Kurulduğu günden bugüne markasını ve adresini muhafaza edebilmiş olması müşterileriyle kurmuş olduğu güven ilişkisinin bir göstergesidir. Kurucusunun ve çalışanlarının soyadı olan “Dilaver” markasını müşterilerinin nazarında daha da değerli kılarak gelecek kuşaklara devretmek Dilaver Para Kasaları’nın en büyük hedefidir.

Etiketler: Dilaver Para Kasaları, Dilaver Çelik Para Kasaları, Çelik Para Kasası, Çelik Para Kasaları, Çelik Kasa, Çelik Kasalar, Para Kasası, Para Kasaları,

Ürünler

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

Sıkça Sorulan Sorular

"Çelik Para Kasası" satın alırken hangi kriterlere dikkat etmeliyim?

Çelik para kasasında ne saklayacağınız ve hangi miktarda saklayacağınız en önemli kriterdir. Bunu göz önünde bulundurarak yeterli iç hacme sahip bir çelik para kasası seçmelisiniz. Çelik para kasasını konumlandırmak için yer seçeneğiniz yoksa, çelik para kasasının dış ebatlarını da önceden belirlemelisiniz. Ayrıca birden fazla kişinin ortak kullanımını planlıyorsanız, kişisel bölme ve özel kilit sistemleri de sizin için seçim kriteri olmalıdır.

Çelik kasa seçerken hangi kilit sistemini tercih etmeliyim?

Dilaver Para Kasalarında kalitesi ve güvenliği dünyaca kabul görmüş çelik kasalar için özel olarak geliştirilen kilit sistemleri kullanılmaktadır. Seçenekler aralarında çelik kasaların güvenlik seviyelerini etkileyebilecek fark yoktur. Ancak anahtarlı sistemler fiyat avantajı sağlarken, şifreli sistemler kullanım kolaylığı sağlar ve anahtarın kaybolup başkalarının eline geçme riskini ortadan kaldırır. Bu nedenle kilit sistemleri arasında tercihinizi, kullanım alışkanlıklarınıza ve bütçenize göre yapmalısınız.

İstediğim ölçü ve renklerde çelik para kasası üretebilir misiniz?

Dilaver Para Kasaları sipariş üzerine de çelik para kasaları üretmektedir. Gerektiğinde mekanınızda da tespit yapılarak, vereceğiniz talimatlar doğrultusunda her türlü ebat, kalınlık ve renklerde, istenilen kilit sistemleri ile üretilen kasalar 20-30 gün içerisinde teslim edilebilmektedir.

Satılan çelik para kasalarının teslimatı nasıl yapılıyor?

Dilaver Para Kasaları, İstanbul içi satışlarda nakliye, taşıma ve montaj işlemlerini bizzat kendisi "kendi elemanlarıyla" gerekli hallerde gizliliğe önem vererek yapmakta ve bu hizmetler için ayrıca ücret talep etmemektedir.
Teslimat anında yetkili kişiye çelik para kasasının kullanımına ilişkin tüm teknik bilgiler detaylı bir şekilde aktarılmaktadır.

Çelik Para Kasalarını montaj ile sabitlemek şart mıdır?

Küçük ebatlı çelik kasaların konulacağı mekan montaj için uygunsa ve çelik kasanın yeri kısa süre içerisinde değiştirilmeyecekse montaj yapılması gerekmektedir. Büyük çelik para kasalarının taşıması çok zor olduğu için montaj şart olmamakla birlikte montajlanması ekstra bir güvenlik sağlayacaktır. Dilaver çelik para kasalarının montaj işlemi, zemine uygun malzemeler kullanılarak ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Çelik kasalara periyodik bakım gerekli midir?​

Belirli periyotlar takip edilmesi gerekli olmasa da çelik kasasının kullanım sıklığına göre menteşelerin senede bir makine yağı ile yağlanması tavsiye olunur. Bunun dışında Dilaver Çelik Para Kasalarında kullanılan elektronik şifrelerin pil sarfiyatları çok az olup pilleri uzun süre dayanabilse de yedek pil bulundurulması gerekli anlarda aksilik yaşanmaması adına önerdiğimiz bir tedbirdir.

Çelik para kasasının şifresinin pili biterse ne olur?

İki durum söz konusudur. Pil zayıfladığı için şifre girebiliyor ancak çelik kasa kilitli kalmaya devam ediyordur ya da pil tamamen bittiği için hiçbir işlem gerçekleşmiyordur.
Her iki durumda da basit bir işlemle çelik kasasının haricen takılan pilini değiştirmeniz halinde mevcut şifreniz ile çelik kasanızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Taşınırken çelik para kasamı nasıl naklettirebilirim?

Dilaver Para Kasaları, kendi ekibiyle çelik kasa nakliyesi hizmeti vermektedir. Detaylar için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

instagram.com / dilaverkasa

İletişim